ציוד לאולפן הקלטות וחדרי שליטה

ציוד לאולפנים

כדי לבנות אולפני שידור וחדרי שליטה מקצועיים יש לחפש אחר ציוד לאולפן. אולפני שידור רבים עוסקים בשינוע שמע וחוזי דורשים מערכות ייעודיות וייחודיות שקובעות בקצה את התוצר. על מנת שהתוצר יהיה איכותי יש להתאים עבורו את ציוד הקצה הטוב ביותר. אין ספק, העולם הטכנולוגי של ימינו הוביל לכדי אולפני שידור מתקדמים ביותר; אולפנים המכילים יחידות קצה דיגיטליות, אלחוטיות, גמישות ויעילות עם יכולות שליטה ובקרה מתקדמות.

כדי לקבל את הציוד האיכותי ביותר מומלץ לפנות אל חברת "ארומיד". חברה זו מתמחה בתחום ציוד  האולפנים ושינוע החוזי והשמע בקצבים מהירים, אמצעים טכנולוגים מתקדמים ואיכותיים שיסייעו לכל משימה – מאוזניות מקצועיות, חוטיות ואלחוטיות, ממשקים היברידיים המתפעלים את ציוד קשר הרדיו, פאנלים אלחוטיים, מערכות טלפוניות היברידיות, מיקרופונים שולחניים, מטריצות שמע, מטריצות חוזי (וידאו) ועוד.

חברת "ארומיד" מייצגת חברות מובילות בעולם בתחום הזה ובין היתר את חברת הדגל "RIEDEL", חברה גרמנית שמובילה בעולם הקמת מערכות לאולפנים נייחים וניידים באירועים בין לאומיים – בכלל זה אירועי ה"אירוויזיון", מופעי ראווה של "RED BULL ", מרוצי FORMULA 1"" ועוד.

מוצרים

ציוד לאולפן: סוגים שונים של מכשירים

המאה ה-21 הביאה עמה בשורה משמעותית; עידן חדש הכולל פיתוחים טכנולוגיים מתקדמים ביותר. אולפני השידור, החוזי והקול של היום, בעידן של שידורים חיים באיכות גבוהה מאד ובקצבים רחבי סרט, דורשים ציוד מתאים, אמין ואיכותי. בהתאם, על אנשי מקצוע בתחום המבינים את חשיבות ציוד הקצה על התוצר מוזמנים לפנות אל חברת "ארומיד" ולהתייעץ עם מומחיה. החל ממערכות אודיו, וידאו, ממשקי ניהול, פאנלים לשליטה, מיקרופונים ועוד – פריטים אלו ועוד משמשים כצירים לעמידה במשימה ולאיכות הנדרשת.

להקים את האולפן עם הציוד המתקדם ביותר – "ארומיד" היא הכתובת

חברת "ארומיד" הינה חברה וותיקה ומובילה בתחום הקשר והתקשוב – ומספקת מגוון רחב של פתרונות תקשוב בהתאם לצרכי הדורש המבצעי. זאת ועוד, תוך התאמה והטמעה מדויקת, תכנון ואינטגרציה תוך שותפות ארוכת טווח וליווי מתמשך. כמו כן, חברת "ארומיד" הינה בעלת תקן איכות 2015 ISO 9001- ותו תקן של איחוד העסקים ההוגנים.

בנוסף, חברת "ארומיד" הינה ספקית מורשת למשרד הביטחון – מנה"ר, משרדי הממשלה, התעשיות הביטחוניות, צבא ההגנה לישראל, שב"ס וארגונים גדולים אחרים. חלק בלתי נפרד מערכי החברה מתבסס על הנקודות הבאות: חדשנות, מקצועיות, מוכוונות לקוח, יושר ויושרה ושותפות.

ציוד מקצועי לאולפנים

אם עד לא מזמן בכדי להקליט באולפן ביתי היה צריך לשלום המון עבור ציוד לאולפנים ומכשור מתאים, הרי שהיום זה הרבה יותר שונה ונגיש. הציוד והרכש עבור הקמה של אולפן הקלטות הפך להיות זול יותר והמבחן של המוצרים עצום. מן הסתם יש מדרג של איכויות בין המוצרים עצמם, הדגם והאיכות שהם מפיקים אך הכל תלוי בכמה תרצו להשקיע ועבור אלו צרכים של הקלטות אתם מעוניינים. חברת ארומיד, חברה ותיקה ומובילה בתחום התקשוב וציוד תקשורת האלחוטית, יכולה לסייע לכם לרכוש את הציוד המתאים ביותר עבור האולפן שלכם.

ציוד לאולפנים – מה הם הרכיבים הבסיסיים

בימינו ישנה תופעה הולכת וגוברת של הקמת אולפני הקלטות פרטיים או במסגרת חברות שונות כמו בתחום האבטחה למשל. פשוט לוקחים חדר אחד מיותר, מפנים אותו מהתכולה הישנה ומקצים אותו לצרכי אולפן הקלטות מקצועי. מקומות כאלה צריך לוודא שהאקוסטיקה טובה ואיכותית, תנאי הבידוד אופטימליים וכמובן לרכוש ציוד שאחראי לשיפור בתחום זה. על מנת לפצות על הפער שבין הקמת אולפן הקלטות בחדר סטנדרטי ביתי לבין אולפן בחדר מקצועי, חשוב לבחור ציוד לאולפנים איכותי גם אם יעלה יקר יותר.

כל אולפן הקלטות וחדרי שליטה המעוניינים להקים את הסט הכי בסיסי ואלמנטרי, חייבים להכיל את הרכיבים הבאים:

  • כרטיס קול
  • תוכנות הקלטה מותאמות
  • מסכי מוניטור לאולפנים
  • מיקרופונים
  • פופ פילטר
  • מקלדת לשליטה
  • אוזניות מקצועיות

חשוב לרכוש את ציוד ההקלטות על פי הצרכים שלכם

כשאתם חייבים לרכוש ציוד לאולפן ההקלטות הפרטי שלכם, לא בהכרח תמיד צריך יהיה לקנות את הציוד המורכב והיקר ביותר, לא קונים פרה בשביל כוס חלב. ייתכן ותגלו שכל מה שאתם צריכים מתבסס על הרכיבים הבסיסיים ולא צריך לעשות שום רכישה נוספת. לשם כך עליכם לפנות אל מקצוענים ומומחים בתחום הסאונד כדי לברר את זה.

עם ציוד אולפנים מקצועי מקליטים לכם איכות

אם אתם מעוניינים להשאיר את כל הדאגה והעניינים של הרכישה למומחים, שיעשו לכם סדר לגבי מה צריך לקנות ועבור מה, ארומיד כאן בשבילכם. זוהי אחת מחברות הוותיקות והמקצועיות בישראל בתחום התקשורת והתקשוב, והיא מספקת שירותים ומוצרים רבים עבור חברות עסקיות רבות, לרבות ארגונים גדולים כמו הצבא, המשטרה וכוחות הביטחון. יש לכם שאלה? צרו עמם עוד קשר היום וגם אתם תוכלו להקים את אולפן ההקלטות המקצועי שלכם.

פתרונות התקשוב והתקשורת היעילים ביותר

מעוניינים במידע נוסף? השאירו פרטים ונחזור בהקדם

דילוג לתוכן