אצלנו תמצאו את פתרונות התקשוב והתקשורת היעילים ביותר
כתובתנו החדשה- רחוב משה אביב 10 , אור יהודה

מעוניינים במידע נוסף? השאירו פרטים ונחזור בהקדם

מירס / PTT OVER CELLULAR

T.Lion TASSTA Server

T.Lion is a TASSTA communication...
פירוט על המוצר >

ALS 14000 Smartphone

High quality ruggedized LTE smartphone. High...
פירוט על המוצר >

ALO 16000

Compact and complete 4G LTE...
פירוט על המוצר >

ALM 17000

Ultra compact 4G LTE professional...
פירוט על המוצר >

ALF 12000

Modular 4G LTE Proffesional fixed...
פירוט על המוצר >

ALB11000

Long range 4G LTE radio...
פירוט על המוצר >

Air lynx

Each AIR-LYNX radio site hosts...
פירוט על המוצר >

Sonim XP7

The Sonim XP7 IS is...
פירוט על המוצר >

IS730.2

Powerfull ATEX-smartphone for use in...
פירוט על המוצר >

IS320.1

Powerful mobile phone for zone...
פירוט על המוצר >

IS310.2

Powerful mobile phone for zone...
פירוט על המוצר >

Radio Dispatch & Networking Solutions

When did two-way radio get...
פירוט על המוצר >

DMR Dispatch Station

DMR dispatch station, hereinafter referred...
פירוט על המוצר >

Boxchip Multi-mode LTE DMR S700

Multi-mode advanced LTE+DMR radio. External PTT...
פירוט על המוצר >

XCOVER 4

עיצוב דק שמתאים בדיוק לכף...
פירוט על המוצר >

TE580 Plus

Smart LTE Handheld - delivers...
פירוט על המוצר >

M5

Smart LTE vehiculator communicator. Boundaryless communication. Instant...
פירוט על המוצר >

TM-7

Intelligent GSM Intercom + Bass...
פירוט על המוצר >

E980 PTT smart phone

E980 PTT 4G Smartphone. LTE IP68...
פירוט על המוצר >

POC 590

Smart design PTT handheld. Touch screen...
פירוט על המוצר >

POC 580

Smart LTE Handheld - delivers...
פירוט על המוצר >

POC 390

Simplified LTE handheld device. Intuitive display...
פירוט על המוצר >

F36

Smart, tough and adaptable PTT...
פירוט על המוצר >

ARROCALL 320

מכשיר קשר עולמי חכם. רמקול באיכות...
פירוט על המוצר >

ARRO CALL 199

Features: Network Support: WCDMA/GSM Dominant...
פירוט על המוצר >

קשר הרדיו בלחיצת כפתור על גבי תשתית התקשורת התאית (סלולרית) הפך בשנים האחרונות לפתרון זול ופשוט ליצירת קשר המדמה קשר רדיו רגיל. אם בעבר הכרנו פתרון כזה על ידי מכשיר ה "מירס", כיום מערכת זאת הוחלפה בפתרונות של יישומי (אפליקציות) רט"ן (קשר סלולארי) – כאשר השוק בישראל הפך למגוון מאד. בנוסף, היישומים בעולם המוביליטי / הסלולארי דורשים התאמה מלאה בין התוכנה למכשיר בו נעשה השימוש.

חברת "ארומיד"  מספקת מכשירי ptt over cellular radio מתקדמים עם יישום (אפליקציה) ייחודי המתאים בצורה מושלמת למכשירים. מערכות החברה נמצאות בשימוש רחב הן אצל גורמים בטחונים והן במגזר הפרטי והעסקי. כמו כן, "ארומיד" מחזיקה ברישיון ספק  POC ממשרד התקשורת  ולה גם תקן איכות ISO 9001-2015.

ptt over cellular radio : מענה טכנולוגי איכותי ועמיד

עולם התקשורת של ימינו הינו מתקדם, טכנולוגי, איכותי ובעיקר – נגיש. למעשה, המכשיר הסלולרי הפך להיות חלק מחיינו – כאשר בבוא הזמן עבר התאמות והפך להיות מכשיר קשר, בדומה למכשיר קשר רדיו. כך, באמצעות אפליקציית (יישום) ה-ptt over cellular תוכלו גם אתם לתקשר עם העובדים בצורה קלה תוך ניצול מירב התכונות המתקדמות שקיימות המכשיר הסלולאר.

כאמור, מערכת תקשורת מתקדמת זו משמשת כמערכת תחליף למערכת המורשת "מירס". בין אם מדובר במענה עבור יחידות קצה שונות או עבור שכבת האפליקציה, ה-ptt יוצר בסיס יציב, איכותי ומתקדם המותאם לתחום מערכת ההגנה והביטחון. מעבר לכך, באמצעות מוצר זה ניתן להעביר איתות מוצפן, להעביר הודעות, להסתייע בשירותי מוקדן.

מערכת ה-POC  של חברת "ארומיד" הינה מערכת מתקדמת המאפשרת לך להגדיר מספר רב של קבוצות דיבור גדולות, תחת עמדת ניהול ושליטה ובקרה מלאה על כל מנוי  לרבות תכונות הקיימות רק בעולם ה-MCPTT.

ptt over cellular radio בסטנדרט עבודה גבוה

בעולם התקשורת הסלולרית המתפתח, יש לשים לב לפרטים הקטנים – הרי אין מדובר רק במכשיר או ברשת שאותה אתה בוחר אלא בעיקר לתוכנה (היישום), שהוא ליבת המערכת. כלומר, היישום והתאמתו המלאה לחומרה (למכשיר) הוא תנאי לעבודה חלקה ורציפה בדגש על מצב בו המערכת עמוסה ורוויה.

מתעניינים גם אתם בפתרון תקשורת זה? מחפשים אחר מענה מתקדם שיסייע במקום עבודתכם? כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם חברת "ארומיד". חברה זו הינה חברה וותיקה ומובילה בתחום הקשר והתקשוב, מספקת מגוון רחב של פתרונות תקשוב בהתאם לצרכי הדורש המבצעי, כמו גם מבצעת התאמה, הטמעה, תכנון ואינטגרציה תוך שותפות ארוכת טווח וליווי מתמשך. מעבר לכך, חברת "ארומיד" הינה בעלת תקן איכות 2015 ISO 9001- ותו תקן של איחוד העסקים ההוגנים.

ערכי החברה כוללים:

  • חדשנות – מתן פתרונות מתקדמים בתחומי הקשר, התקשוב והביטחון בארץ ובחו"ל.
  • מקצועיות – בחינת טכנולוגיות ומוצרים חדשים בעולם, ביצוע בדיקות איכות והתאמה מלאה לצרכי הלקוח.
  • מוכוונות לקוח – ייבוא, שיווק, שירות ואחריות ארוך טווח ובליווי אישי.
  • יושר ויושרה – הקפדה מלאה על ביצוע כלל המחויבויות שהחברה נוטלת על עצמה לשביעות רצונו המלאה של הלקוח.
  • שותפות – נכונות ללכת עם הלקוח ולעמוד לצידו, על מנת לאפשר השגת "לקוח מוקסם".

"ארומיד" מחזיקה רישיון מטעם משרד התקשורת כמפעיל  PTT OVER CELLULAR ואינה משתמשת ברישיון של חברות אחרות כספק משני.

מירס

מירס הפך עם השנים לשם גנרי למערכת קשר בלחיצת כפתור בתחום התדרים על הרשת התאית. עם סגירת חברת "מירס" בשנה האחרונה ופינוי תחום התדרים שלה נוצר בשוק הישראלי, כמו גם בשוק העולמי, ריק שהחל ומתמלא במגוון פתרונות. בשנה האחרונה, למשל, הוחלפה בישראל המערכת המורשת "מירס" על ידי מספר לא קטן של יישומים (אפליקציות). במקביל, נדגיש כי לא כל יישום הוא פתרון התקשורת המומלץ ביותר. וזאת, משום שהיישומים בעולם המוביליטי / הסלולארי דורשים התאמה מלאה בין התוכנה למכשיר בו נעשה השימוש.

חברת "ארומיד"  מספקת מכשיר POC – PTT OVER CELLULAR  מתקדמים עם יישום (אפליקציה) ייחודי המתאים בצורה מושלמת למכשירים. מערכות החברה נמצאות בשימוש רחב הן אצל גורמים בטחונים והן במגזר הפרטי והעסקי. כמו כן. "ארומיד" מחזיקה ברישיון ספק  POC ממשרד התקשורת  ולה גם תקן איכות ISO 9001-2015. אתם מוזמנים לפנות אל חברת ארומיד. חברה זו מתמחה לאורך 3 העשורים האחרונים בתחום פתרונות התקשורת – והיא חורטת על דגלה את ערכי המצוינות, המקצועיות והחדשנות.

Ptt Over Cellular: מענה טכנולוגי איכותי ועמיד המגיע במקום מירס

אין ספק, המירס הינו אמצעי תקשורת המחזיק בפונקציות כה רבות כך שהוא מותאם למגוון ארגונים ומוסדות. וזאת, לצד אירועי חוץ, סיורים בחו"ל ועוד. הרי הבסיס לחיים מקצועיים ואישיים עוברים בתקשורת מקיפה ויעילה. במילים אחרות, על ידי כך שנשמע את הצד השני כראוי – נוכל להתקדם עם הפנים קדימה ולבנות את עצמנו כראוי. בהתאם, בין אם אתם עובדים במפעל, בייבוא ובייצוא, על ספינה או בעיצומו של תרגיל צבאי בשטח, כדי שניתן יהיה להביע את עצמנו כראוי, חשוב לחפש אחר פתרונות התקשוב המקצועיים ביותר – כאשר מירס הוא דוגמא מוצלחת לכך.

במקביל, נדגיש כי מכשיר סלולרי זה הפך להיות חלק מחיינו והתאמתו להיות מכשיר קשר המתבסס על  אפליקציית (יישום) ה ptt over cellular המאפשרת לכם לתקשר עם העובדים בצורה קלה תוך ניצול מירב התכונות המתקדמות שקיימות המכשיר הסלולאר. למעשה, מערכת תקשורת מרשימה וטכנולוגית זו משמשת כמערכת תחליף למערכת המורשת "מירס". בין אם מדובר במענה עבור יחידות קצה שונות או עבור שכבת האפליקציה, ה-ptt יוצר בסיס יציב ומתקדם המותאם לתחום מערכת ההגנה והביטחון. מעבר לכך, באמצעות מוצר זה ניתן להעביר איתות מוצפן, להעביר הודעות, להסתייע בשירותי מוקדן.

לעמוד בתקן הדרוש

אכן, בעולם התקשורת הסלולרית המתפתח, יש לשים לב לפרטים הקטנים. אין מדובר רק במכשיר או ברשת שאותה אתה בוחר אלא בעיקר לתוכנה (היישום) שהוא ליבת המערכת. היישום והתאמתו המלאה לחומרה (למכשיר) הוא תנאי לעבודה חלקה ורציפה בדגש על מצב בו המערכת עמוסה ורוויה.

מחפשים אמצעי תקשורת מתקדמים לצורך נסיעה בשטח? מפיקים כנס או אירוע מטעם העבודה וזקוקים למירס? כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם חברת "ארומיד". חברה זו מעניקה פתרונות מתקדמים בכל הנוגע אל פתרונות תקשוב, אספקת מוצרים וכן הלאה. "ארומיד" הינה חברה וותיקה ומובילה בתחום הקשר והתקשוב. כמו כן, חברה זו מספקת מגוון רחב של פתרונות תקשוב בהתאם לצרכי ההתאמה, ההטמעה, התכנון והאינטגרציה. וזאת, תוך שותפות ארוכת טווח וליווי מתמשך. מעבר לכך, נדגיש כי חברת "ארומיד" הינה בעלת תקן איכות 2015 ISO 9001- לצד תו תקן של איחוד העסקים ההוגנים.

"ארומיד" מחזיקה רישיון מטעם משרד התקשורת כמפעיל  PTT OVER CELLULAR ואינה משתמשת ברישיון של חברות אחרות כספק משני.

קידום אתרים בגוגל בניית אתרים