אצלנו תמצאו את פתרונות התקשוב והתקשורת היעילים ביותר
כתובתנו החדשה- רחוב משה אביב 10 , אור יהודה

מעוניינים במידע נוסף? השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  טכנולוגיית dmr, או רדיו נייד דיגיטלי, היא תקן רדיו דיגיטלי פתוח שפותח בשנת 2005 עבור משתמשי רדיו ניידים מקצועיים PMR על ידי מכון התקנים האירופי לתקשורת ETSI. טכנולוגיה זאת,  מפעילה 2-חריצי חלוקת זמן בגישת TDMA – בה תדר אחד מוביל שני ערוצים במשותף, על ידי חלוקת האות לחריצי זמן על מנת להגדיל את קיבולת הערוץ וגם לאפשר שיחות קבוצתיות או שיחות פרטיות עצמאיות. רדיו ה-dmr מספק תקשורת חלקה ותיאום במגוון רחב של סביבות אזרחיות ומסחריות.

  ממשק ה-DMR AIS IP מאפשר פעולות שיגור רדיו ((DISPATCH, בעוד מצב "הפרעת שיחה" ו"עובד בודד" הם פונקציות אידיאליות עבור מאבטחים. שירותי הנתונים של DIGITAL DMR כוללים ניטור מרחוק ועוד תכונות נוספות.

  Two talk paths

  TDMA 2 voice path @ CH

  12.5 kHz

  בשנים האחרונות יותר ויותר ארגונים עוברים משימוש בפרוטוקולים אנלוגיים ישנים לפרוטוקולים דיגיטליים ובתוך כך תקן ה-dmr, יותר ויותר מוסדות ממשלתיים, ארגונים צבאיים ורבים אחרים מסתייעים בפתרון טכנולוגי זה. וזאת, לאור יתרונותיו הרבים. עובדים במפעל או משרתים בתפקיד צבאי ומחפשים אחר מכשיר קשר הפועל בהתאם לתקן של ה-dmr? כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל חברת "ארומיד". לאורך יותר משלושה עשורים, חברת "ארומיד" מספקת לקהל לקוחותיה פתרונות קשר אלחוטי ותקשוב מקצועיים בהתאם לצרכיהם השונים. זאת ועוד, תוך ייעוץ, ליווי ושותפות מקצועית ארוכת טווח.

  dmr: פתרון תקשורת איכותי ונגיש

  חוויות של נתק קשר, כמו שמדינת ישראל חווה בתנאי מזג אוויר קשים או במצבי חירום בהן מערכות התקשורת הקוויות והסלולאריות קרסו תוך מספר מועט של שעות, יתעצמו לאור תרחישי ייחוס צפויים. במצבים אלו, רק מערכת קשר רדיו עצמאית, בלתי תלויה ומגובה, לרבות בשרידות אנרגטית, תאפשר רציפות תפקודית ומימוש הפו"ש גם באירועי חירום ומשבר ולשם צריך לכוון כל ארגון ששם את ייעודו לתפקוד מיטבי במצבי חירום וחירום שבשגרה.

  בבואך לבחור את מערכת קשר רדיו המערכת המומלצת המועדפת היא ללא ספק מערכת קשר רדיו דיגיטלית מתקדמת אליה אפשר לקשור ולשלב כקשר מנהלתי מערכת PTT OVER CELLULAR  POC  (הדור הבא של ה"מירס") כדוגמת מערכת  TASSTA" " מבית "ארומיד" – וכך ליצור מערכת רדיו משולבת, מתקדמת, רובוסטית ואמינה.

  קבוצת "ארומיד" משווקת מערכות קשר דיגיטליות ומתמחה בשילוב ואינטגרציה בין מערכות הPOC למערכות הרדיו השונות.

  אין זו הפתעה, אם כן, מדוע גורמים כדוגמת צה"ל, ארגוני החירום וההצלה השונים, תעשיות ביטחוניות ורשויות מקומיות ועוד מסתייעים בטכנולוגיה זו. למעשה, פתרון מתקדם זה אף מוגדר בתור תנאי לביצוע במסגרת מגוון משימות בשטח. בהתאם, בין אם מדובר בטכנולוגיה הפועלת בממשק DMR, פרוטוקול ה-P25 או הפרוטוקול הדיגיטלי המתקדם ביות  פרוטוקול NXDN מבית KENWOOD – כדי לקבל את המענה מקיף לצרכי הארגון שלך, יש לפנות אל חברת "ארומיד". מערכות הקשר המתקדמות של חברה זו יאפשרו לארגון שלך לפעול ביעילות ובמקצועיות רבה, ברציפות תפקודית במצבים השונים: בחירום ובשגרה.

  להקפיד על חדשנות ומקצועיות

  קשר הרדיו הינו אמצעי למימוש השליטה והרציפות התפקודית במערכי הביטחון וההצלה השונים, בענפי התעשייה, הבנייה ועוד. הפרוטוקולים הדיגיטליים ובכללם ה -DMR ו -NXDN מאפשרים לממש קשר רדיו מתקדם ואיכותי.

  "ארומיד" הינה חברה וותיקה ומובילה בתחום הקשר והתקשוב, מספקת מגוון רחב של פתרונות תקשוב בהתאם לצרכי הדורש המבצעי  – במקביל לפעולות התאמה, הטמעה, תכנון ואינטגרציה – תוך שותפות ארוכת טווח וליווי מתמשך. כמו כן, חברת "ארומיד" הינה בעלת תקן איכות 2015 ISO 9001- ותו תקן של איחוד העסקים ההוגנים. מעבר לכך, חשוב להדגיש כי חברת "ארומיד" הינה ספקית מורשת של משרד הביטחון – מנה"ר, משרדי הממשלה, התעשיות הביטחוניות, צה" , שב"ס וארגונים רבים נוספים.

  קידום אתרים בגוגל בניית אתרים