אצלנו תמצאו את פתרונות התקשוב והתקשורת היעילים ביותר
כתובתנו החדשה- רחוב משה אביב 10 , אור יהודה

מעוניינים במידע נוסף? השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  השכרת מכשירי קשר

  מחלקת השכרות של חברת "ארומיד" מספקת השכרת מכשירי קשר רדיו אנלוגיים ודיגיטליים על פי צרכי הלקוח , במחירים אטרקטיביים ובאספקה מהירה.

  "ארומיד" מספקת שירותי השכרה של מכשירי קשר נישאים (בהספק של עד 5W )ונייחים (25W-50W), ממסרים , קשר ימי , פתרונות קשר ותקשוב שונים , ROIP , קשר לקבוצות רכיבה , מטיילים ואביזרים נלווים .

  המכשירים המסופקים להשכרה הינם מכשירים ברמה הגבוהה ביותר, מבית היוצר של החברות , בכשירות טכנית גבוהה ובתמיכה מקצועית של אנשי החברה .

  בעת פנייתך נבחר עבורך את סוג המכשיר המתאים לך ביותר ליעוד ולתקציב , לפי סוג הפעילות, כמו כן נתאים ונספק לך את האביזרים הנלווים.

  "ארומיד" שמה דגש רב על איכות הציוד המושכר וכן על יצירת תהליך פשוט ביותר של מסירה וקבלת ציוד מול לקוחותיה.

  נשמח לקבל את פנייתך.

   

  ברוך אריאל-לי

  מנהל מחלקת השכרות

  מספר פלאפון: 050-3005347

  מספר טלפון: 03-6247080

  כתובת דואר אלקטרוני: rent@arrowmid.com

  לחץ כאן ליצירת קשר

  אנו מתחייבים למחירים אטרקטיביים וגמישות מקצועית על פי צרכי הלקוח

  מכשיר קשר נישא 5W – החל מ 7 ש"ח ליום!

  אם אתם מחפשים מקום אמין ואיכותי המספק שירותי השכרת מכשירי קשר, הצוות של קבוצת ארומיד בע"מ ישמח להתאים עבורכם את משכירי הקשר האיכותיים ביותר. הקבוצה מציעה מגוון רחב של שירותים הכוללים לא רק מכשירי קשר להשכרה ולמכירה, אלא גם טכנולוגיות לאנשי צבא ולשירותי הביטחון, מערכות אבטחה (מערכות לאבטחה ימית, מערכות הגנה לגבולות הארץ) או שירותי תקשורת לוויינית.

  השכרת מכשירי קשר – למי היא מתאימה?

  השכרה של מכשירי הקשר מתאימה למגוון רחב של בעלי מקצוע אשר צריכים לשמור על קשר תמידי עם שותפיהם למשימה או לפעולה. אלה כמה מהנפוצים שבהם:

  • צוותי חילוץ והצלה – צוותים אלה פועלים רבות בשטחים פתוחים שבהם אין קליטה סלולרית. בזכות המכשירים יכול כל אדם לדעת על מיקומו של חברו בכל רגע נתון, ולקרוא לתגבורת כאשר פעולת החילוץ הולכת ומסתבכת.
  • צבא – החיילים יוצאים לפעולות רבות ומורכבות במהלך שירותם. כדי להקל על הקשר בין הפלוגות והמפקדים, מספקת חברה מקצועית מכשירי קשר המעניקים לאנשי הצבא את היכולת לתקשר עם חבריהם בכל רגע נתון. מכשירי הקשר יכולים להתאים לשימוש באוויר, ביבשה ובים.
  • מצילים ימיים – המצילים זקוקים לשירותי השכרת מכשירי קשר כאשר הם יוצאים לפעולת הצלה ימית בים. המכשירים המיוחדים עמידים בפני מים ומאפשרים למצילים לדווח על אדם תובע הזקוק לעזרה או לקרוא למחלצים נוספים בעת הצורך.
  • מכשירים למשחקים – חברות המפעילות אטרקציות ופעילויות לילדים משתמשות במכשירי קשר אלחוטיים ליצירת אווירת משחק מיוחדת. המדריכים נושאים את מכשירי הקשר שלהם ומדברים זה עם זה במהלך משחקי "חפש את המטמון", משחקיים מאתגרים או תחרויות פיינטבול.

  למצוא חברה המשכירה מכשירים

  השכרת מכשירי קשר צריכה להיעשות על ידי חברה מקצועית ואמינה. גם כאשר מדובר במשחקים חובבניים, חשוב שמכשירי הקשר יהיו מקצועיים ואיכותיים ולא ינתקו במהלך השיחה. משום כך, מומלץ להקדיש זמן ומחשבה ולחפש באינטרנט את החברה המתאימה. ניתן לקרוא תגובות והמלצות, ואף להיעזר בחברים בפייסבוק, כדי להגיע בסופו של דבר להחלטה הנכונה. כמו כן, מומלץ לבקש מהחברה אישורים המתירים לה לעסוק בתחום ולוודא כי היא עומדת בתקנים הנכונים, בייחוד אם מדובר במכשירים המיועדים למטרות צבאיות.

   

  השכרת מכשירי קשר

   

  השכרת מכשירי קשר היא פתרון מומלץ ביותר למי שצריך מכשיר קשר למופעים עיתיים. מפיקים אירוע המוני וזקוקים לאמצעי תקשורת איכותיים? יוצאים לטיול בארץ? מפיקים אירועים או לקוחים חלק בתנועות נוער?  בין אם מדובר באירוע חד-פעמי או במופע מחזורי, כדי שתוכלו לנהל את עבודתכם על הצד הטוב ביותר, יש לעשות שימוש בקשר רדיו או POC וניתן לשכור מכשירי קשר מתקדמים, עמידים, נוחים להפעלה ותפעול.

  כעת, כל שנותר לכם לעשות הוא לפנות אל חברת "ארומיד". "ארומיד" מספקת מגוון, אמצעי תקשורת, קשר, POC ,אינטרקומים ניידים ועוד בהחברות המובילות ועם גב טכני חזק. השירות של החברה הוא מהמובילים בשוק והשכרת האמצעים מ "ארומיד" מאפשרת לכם שקט נפשי ולהתרכז במשימה.

   

  השכרת מכשירי קשר: נקודות לבחינה

  מתעניינים בהשכרת מכשירי קשר?  כעת, עליכם לפנות אל חברה מקצועית המתמחה בפתרונות קשר אלחוטי – ובהתאם לתקנים והנהלים הגבוהים והמחמירים ביותר. במילים אחרות, ובין אם אתם מחפשים אחר מכשיר קשר יבשתי או ימי, כדי להיות סמוכים ובטוחים כי הנכם שוכרים ציוד מקצועי – עליכם לוודא כי אתם משתפים פעולה עם אנשי המקצוע המנוסים והאחראיים ביותר, אלו שיספקו ציוד איכותי.

  מעבר לכך, בבואכם ליצור קשר עם חברה זו יש לבחון מספר נקודות:

  • מהי כמו מכשירי הקשר אותם תרצו לשכור?
  • מהו פרק הזמן הנדרש?
  • אילו סוגים של מכשירי קשר נדרשים?
  • עלויות.
  • שירות טכני ומגוון אמצעים.
  • ועוד.

  "ארומיד" יתנו לכם את המענה הזול, האמין, האיכותי והמגוון ביותר בתחום.

   

  שירותי תקשוב איכותיים

  כיום, קיימים מכשירי קשר מתקדמים, טכנולוגיים ומקצועיים; מכשירי קשר אשר ישמשו אתכם בעת ביצוע המשימה והשלמתה על הצד הטוב ביותר. מתעניינים ב-ptt? או במערכות קשר רדיו אחר? עומדת בפניכם כתובת אחת: חברת "ארומיד".

  קבוצת "ארומיד" הינה חברה וותיקה ומובילה בתחום הקשר והתקשוב, מספקת מגוון רחב של פתרונות תקשוב בהתאם לצרכי הדורש המבצעי. החל מביצוע התאמות, הטעמות ועד תכנון ואינטגרציה – משימות אלו יתבצעו תוך שותפות ארוכת טווח כמו גם ליווי מתמשך. מעבר לכך, קבוצת "ארומיד" מחזיקה בתקן איכות 2015 ISO 9001- ואף בתו תקן של איחוד העסקים ההוגנים.

  החל מחדשנות, מקצועיות, מוכוונות לקוח, יושר ויושרה ועד שותפות – ערכיה של החברה הם אלו שהביאו לסטטוס המרשים בו היא מחזיקה כיום.

  במקביל, חברה "ארומיד" מעניקה שירותי השכרה מרשימים של מכשירי קשר נייחים ונישאים, ממסרים, מערכת POC  ומערכות אחרות  – בהתאם לצרכי הלקוח ובמחירים אטרקטיביים. חייגו או כתוב לנו באתר וקבל הצעת מחיר.

  פתרונות קשר אלחוטי מתקדמים

  גלו את מגוון פתרונות התקשורת שחברתנו מספקת   sd
   קידום אתרים בגוגל בניית אתרים