מצלמות גוף

מצלמת גוף

מצלמות גוף הן מצלמות זעירות הנישאות על חזהו או ראשו של אדם בתפקיד ביטחוני, כמו שוטר או איש אבטחה וזאת על מנת לתעד אינטראקציות בין השוטר לציבור. למצלמות יש מיקרופון ללכידת צליל ואחסון נתונים פנימי לשמירת צילומי וידאו לבדיקה מאוחרת יותר. רשויות החוק יכולות להשתמש בהקלטות וידאו ושמע ממצלמות נישאות על הגוף כדי להפגין שקיפות לקהילה, לתעד דו שיח חיוני לחקירה בהמשך, לתצפיות, התנהגויות וראיות, וכן על מנת להרתיע התנהגויות לא חוקיות ולא הולמות הן מצד רשויות החוק והן מצד הציבור. מצלמות הגוף נמצאות בשימוש בהיקף רחב בארגוני ביטחון רבים בישראל ובעולם. חברת ארומיד, חברה לאספקת ציוד ומכשור טכנולוגי בתחום התקשורת, מציעה בפניכם מצלמות גוף איכותיות הנישאות על הגוף במחירים נוחים במיוחד.

מצלמות גוף – היתרונות שיש לאנשי הביטחון

  • מצלמות על הגוף לאנשי ביטחון כמו שוטרים ואנשי אבטחה יכולות להועיל ולשפר את האחריות של המשטרה בתחום האמינות ומסייעות להפחית את כמות הדיווחים הכוזבים או המוגזמים על התנהגות בלתי הולמת של המשטרה. לשוטר הנושא את מצלמת גוף זעירה יש ראיות מוצקות לאירוע שהתרחש ולהביא לדין את מי שאחראי על ההתנהגות החריגה.
  • מצלמות אלו יכולות להוות כלי רב עוצמה במקרים נגד אלימות במשפחה. כאשר איש ביטחון מגיע לזירה בה יש חשד לאלימות כלפי נשים וילדים, המצלמה מתעדת בו במקום את התוצאות המיידיות כמו הפציעות שנגרמו לקורבן, בנוסף גם להצהרות הקורבן שעשויות להיות כנות ואותנטיות יותר מאשר הצהרות מאוחרות יותר בבית הדין או בחקירה, שם הם עלולים לאבד את "טריות" המקרה ואפשר לטייח את האירוע מצד התוקף.
  • הצטיידות במצלמות עבור גופי אבטחה ומשטרה הן כלי טוב לרפורמה שעוברים רשויות החוק והאכיפה, ויש להן תמיכה חזקה מצד הציבור שרוצה בכך. המצלמות מציעות שקיפות ואחריות לציבור, וזה בניסיון לתקן את היחסים השבריריים והרגישים שיש בין הציבור לרשויות האכיפה.

מצלמת גוף זעירה

אם אתם כאנשי ארגון ביטחוני, מעוניינים לזכות בכל היתרונות שיש במכשור מצלמת גוף איכותיות, עמידות וטובות, חברת ארומיד יכולה לסייע בכך. עם ותק וניסיון רב שנים במתן שירותים ופתרונות טכנולוגיים לחברות וארגונים גדולים כמו המשטרה, הצבא והתעשייה הביטחונית, זה בטוח שתוכלו למצוא את המוצרים שאתם צריכים שם.

שיתוף ברשתות חברתיות

מאמרים נוספים

Riedel בישראל 2022

בכנס Riedel בישראל 2022 הוצגו פיתוחים חדישים ביותר בתחום הוידאו והאודיו לאולפני שידור, ציוד לאולפנים ולגופי הביטחון השונים.

המשך בקריאה
חפ"ק

מערכות חפ"ק

מערכות חדרי פיקוד ושליטה חפ"ק, או חדר פיקוד קדמי, הינו חדר בעל נציגות מפקדה או אחראיים של הפיקוח במקום ביטחוני, חברה או

המשך בקריאה
RFID

RFID

מהי טכנולוגיית RFID? טכנולוגיות זיהוי תדרי רדיו -RFID קיימות כבר יותר מדור. הן משמשות למעקב אחר חיות מחמד, אבטחת כרטיסי אשראי ואפילו

המשך בקריאה

פתרונות התקשוב והתקשורת היעילים ביותר

מעוניינים במידע נוסף? השאירו פרטים ונחזור בהקדם

דילוג לתוכן