אצלנו תמצאו את פתרונות התקשוב והתקשורת היעילים ביותר
כתובתנו החדשה- רחוב משה אביב 10 , אור יהודה

מעוניינים במידע נוסף? השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  ווקי טוקי

  ווקי טוקי הינו שם גנרי למכשירי קשר קטנים העובדים אחד מול השני.

  מכשירים אלו מתאפיינים בהספק נמוך (עד 0.5 וואט) ואינם דורשים רישיון הפעלה ממשרד התקשורת.

  אבל גם כשבוחרים במכשירים אלו, יש לוודא שלא רוכשים או משכירים "צעצועים".

  יש לוודא שהמכשיר הוא מכשיר איכותי, עמיד ככל שניתן למים ואבק ובוודאי לטלטולים ונפילות.

  קבוצת "ארומיד" בע"מ מספקת מכשירי ווקי טוקי איכותיים למגזרים השונים.

  היישומים של מכשירים אלו מתאפיינים לשימושים פרטיים כגון טיולים בארץ ובחו"ל, מסעדות ואולמות אירועים קטנים ואפילו חברות בניה.

   

  יתרונותיו של ווקי טוקי איכותי

  • תחזוקה זולה – השימוש בווקי טוקי מאפשר לחסוך כסף רב, מכיוון שאין צורך לשלם על זמן אוויר כמו במקרה של שימוש במכשיר הסלולרי.
  • תקשורת מידית וזמינה – מכשירי קשר ווקי טוקי מאפשרים תקשורת מידית וישירה , מבלי הצורך לחייג לאיש השיחה ולחכות עד שהוא יענה.
  • ידידותי למשתמש – כל אחד יכול ללמוד להשתמש בווקי טוקי ולכן הוא מתאים לבעלי מקצועי כמו גם למדריכים המארגנים פעילויות חברתיות לילדים בחיק הטבע או למלצרים במסעדות.
  • מכשירים עמידים – המכשירים שחברת "אירומיד" מספקת הינם בתו תקן 54IP לפחות המבטיח עבודה בתנאי רטיבות ואבק.
  • מבודדים רעש – באמצעות הווקי טוקי ניתן לתקשר גם במקומות רועשים במיוחד, ולכן הם מתאימים לתקשורת במהלך אירועים רועשים.

   

  מכשירי ווקי טוקי איכותיים בחברה מקצועית

  מכשירי ווקי טוקי הם מכשירים אמינים בתנאי שרוכשים אותם מטעם חברה מקצועית. לפני שאתם מזמינים מכשירים בכמויות גדולות, מומלץ לוודא כי מדובר בחברה המוכרת את המכשירים בהתאם לחוק וכי עומדת בכל התקנים הרלוונטיים. כמו כן, זה הזמן להתייעץ עם חברים טובים אשר יכולים להמליץ על חברה המתמחה בהשכרה ובמכירה של מכשירי קשר.

   

  ווקי טוקי, המוכר בלועזית גם בתור  WALKY- TALKY, זכור לנו עוד מילדתנו כמכשירי קשר רדיו המקשרים בין מספר משתמשים לטווחים מוגבלים. כיום, מכשירי קשר הרדיו הללו הפכו להיות אמצעי קל וזמין, ללא תלות בתשתיות קשר במרחב – המסייעים בשליטה וניהול צוותים בטווחים קצרים.

  ענפים שונים בארץ מסתייעים במכשיר זה, כדוגמת ענף הבנייה העושה שימוש במערכות קשר רדיו אלו לקשר בין הפועלים באתר ובין המפעיל למנופאי. כמו כן, גם מסעדות עושות בו שימוש, ומתווכות בין המארחת לצוות המלצרים ומנהלים. מעבר לכך, גם חברות אבטחה וסדרנות מסתייעים בווקי טוקי, וזאת כדי לשמור על קשר מדויק בין המוקדים למאבטחים והסדרנים וכן הלאה.

  מעוניינים לשדרג את העסקים שלכם? לייעל את יכולות התקשורת בין קבוצות או גורמים שונים? מכשיר קשר הרדיו / ה"ווקי טוקי" יענה על מלוא הדרישות שלכם. חברת "ארומיד" משווקת ונותנת שירות טכני במעבדות שלה למגוון רחב של מכשירים. המכשירים של חברת "ארומיד" הינם מכשירים בתקן מחמיר MIL STD ועם ניסיון מבצעי ועמידות בתנאים קשים. לרשות חברת "ארומיד" מגוון רחב של מכשירים ממכשירים קטנים מאוד המוסלקים על הגוף ומופעלים ללא מגע יד. כמו כן, ברשות החברה מכשירים קשיחים נישאים או נייחים.

  "ארומיד" הינה חברה וותיקה ומובילה בתחום הקשר רדיו, ומספקת מגוון רחב של פתרונות קשר רדיו בהתאם לצרכי הדורש – ואף מספקת שירותי התאמה, הטמעה, תכנון ואינטגרציה תוך שותפות ארוכת טווח וליווי מתמשך. כמו כן, חברת "ארומיד" הינה בעלת תקן איכות 2015 ISO 9001- ותו תקן של איחוד העסקים ההוגנים.

   

  ווקי טוקי: יתרונות רבים

  הקשר בין האנשים הוא תנאי להצלחה החל מתהליך עבודה ועד למשימה פשוטה או אפילו מימוש של טיול מוצלח. זה נכון לארגון, למפעל, לביצוע משימות, לשליטה על קבוצות, טיולים כמו גם קשר בין רכבים בתנועה. מעוניינים לשפר את יכולות התקשורת שלכם? מחפשים אחר פתרון קל פשוט ונוח לשימוש? ווקי טוקי הוא הפתרון עבורכם.

  יתרונותיו של הווקי טוקי הם רבים. הוא פשוט, קל לתפעול, איננו יקר, מאפשר קשר בלתי אמצעי ולטווחים קצרים של עד כמה ק"מ בודדים .מגוון המכשירים שחברת "ארומיד" מספקת הינו רחב ומגוון ובכללם מכשירים קטנים, מכשירים שניתן להחביא בתוך הבגדים, מכשיר כף יד ומכשירים לרכב ולמוקדי שליטה.

  אם אתם מתכננים לצאת ליום גיבוש בטבע, מתכוננים לפעילות OUTDOOR עם המשפחה, לטיול התנועות הנוער וכן הלאה – אין ספק כי פתרון מתקדם זה יסייע לכם.

  מעבר לכך, חשוב להדגיש כי מוצר זה איננו דורש תחזוקה רבה והוא נחשב לעמיד ביותר.

   

  לעבוד לפי ערכי המצוינות

  בטרם תרכשו או שתשכרו את הווקי טוקי, חשוב לברר את התכונות השונות שלו – ובנוסף מי נותן השירות עבורו.

  המכשירים של חברת "ארומיד" הינם מכשירים עמידים ללחות /מים ואבק ומאפשרים לך לעשות שימוש בתנאי שדה. כמו כן, מכשיריה של חברה זו זוכים למענה טכני במעבדות החברה ולאחריות ושירות מהגבוהים בשוק.

  חלק בלתי נפרד מערכי חברת "ארומיד" מתבסס על חדשנות, מקצועיות, מוכוונות לקוח, יושר ויושרה ושותפות. נשמח לעמוד לרשותכם לכל שאלה ופניה.

  פתרונות קשר אלחוטי מתקדמים

  גלו את מגוון פתרונות התקשורת שחברתנו מספקת   sd
   קידום אתרים בגוגל בניית אתרים