אצלנו תמצאו את פתרונות התקשוב והתקשורת היעילים ביותר
כתובתנו החדשה- רחוב משה אביב 10 , אור יהודה

מעוניינים במידע נוסף? השאירו פרטים ונחזור בהקדם

מכשירי קשר

מכשירי קשר של קבוצת ארומיד בע"מ

קבוצת ארומיד בע"מ מציעה מגוון רחב של מכשירי קשר עבור אנשי מקצוע שונים: קצינים בצבא, מאבטחים, שוטרים, מצילים, ימאים או טייסים. מכשירים איכותיים אלה מאפשרים לצוות העובדים לשמור על קשר גם בתנאי מזג אוויר קיצוניים ובמקומות הרריים. אנשי הצוות המקצועיים של ארומיד יכולים להתאים את סוג המכשיר למטרה הרצויה, ולהציע מגוון רחב של סוגי מכשירים נייחים וניידים.

יתרונותיהם של מכשירי קשר על פני המכשירים הסלולריים

בימינו איננו צריכים להיות כבולים למכשיר הטלפון הנייח כבעבר. המכשירים הסלולריים מאפשרים לנו ליצור קשר עם כל אדם מכל מקום בארץ ובעולם. אז מדוע, אם כן, יש צורך במכשירי קשר? אלה כמה יתרונות בולטים של המכשירים:

 • תקשורת ללא קליטה – כדי לדבר בטלפון הסלולרי, יש צורך בקליטה סלולרית, בעוד למכשירי הקשר אין דרישה כזו. באמצעות מכשירים אלה, ניתן לדבר בחופשיות במקומות המרוחקים מיישובי אדם. כך, יכולים מטיילים במדבר יהודה ליצור קשר עם צוות ההצלה במקרה הצורך.
 • עמידים בפני מים – חברות המייצרות מכשירים סלולריים אמנם מספקות טלפונים העמידים בפני מים, אך עמידותם מוגבלת. על פי רוב מדובר בעמידות בפני מים מתוקים לחצי שעה בלבד. לאחר מכן, אפשר להביא את המכשיר לטכנאי סלולר לצורך ניקוי קורוזיה, בתקווה שהנזק שנגרם עדיין הפיך. מכשירי קשר מקצועיים, לעומת זאת, עמידים בפני כל סוגי המים – מלוחים ומתוקים – ומתאימים לשימושם של חיילים המשרתים בחייל הים או מצילים היוצאים לפעולות הצלה.
 • תקשורת ללא תקלות – מכשירי הקשר שמספקת חברה מקצועית מציעים איכות תקשורת טובה גם כאשר מדובר בשיחת ועידה. בניגוד לשיחה במכשיר הסלולרי שעלולה להתנתק בכל רגע, השיחה במכשיר הקשר יכולה להימשך ללא הפרעות.

להבדיל בין סוגי מכשירי קשר שונים

חברה מקצועית המספקת מכשירי קשר יכולה להתאים את סוג המכשיר לצורכי הלקוח. ישנם מכשירים יבשתיים פשוטים יחסית המיועדים למשחקים ולאטרקציות. מכשירים מקצועיים יותר כוללים מאפיינים משוכללים כמו נורות לד זוהרות בלילה, ומאפשרים למחלצים או לאנשי שטח לשמור על קשר גם לאחר השקיעה. מכשירים ימיים מותאמים למזג האוויר הקריר והלח בים, ומכשירים אוויריים המיועדים עבור הטייסים מתאימים לשיחות בגובה רב. הצוות המקצועי של החברה המספקת את המכשירים יכול להתאים כל מכשיר לשימוש המבוקש בו.

 

מכשירי קשר

 

אף על פי שאנו נמצאים בעולם שבו לכל אחד מאתנו יש מכשיר קשר קומפקטי משלו בדמות הטלפון הסלולרי המלווה אותנו לכל מקום כמעט, אנו זקוקים מדי פעם להשכרה של מכשירי קשר. קבוצת ארומיד בע"מ היא חברה המעניקה פתרונות תקשוב טכנולוגיים מתקדמים למטרות שונות. החברה עומדת בתקן המספק לה אישור לעסוק בסחר הוגן, ומציעה את שירותיה לשורה ארוכה של לקוחות, וביניהם משרדים ממשלתיים או התעשייה האווירית.

 

מכשיר קשר חדיש – לדבר מכל מקום

מכשירי הקשר מסייעים לבעלי התפקידים לשמור על קשר עם חבריהם לעבודה מכל מקום. בניגוד לטלפונים הסלולריים, במכשירי הקשר אין צורך לשלם על זמן אוויר, וניתן לבצע שיחות סימולטניות בקלות רבה יותר. קיימים סוגים שונים ומגוונים של מכשירי קשר:

 • מכשירי קשר יבשתיים – כשמם כן הם, מכשירים אלה מיועדים לפעילות על היבשה. הם מתאימים במיוחד לשמירה על קשר במקומות שבהם אין קליטה סלולארית כמו טיולים שנתיים או שטחים פתוחים. משום כך, הם מתאימים למטיילים המעוניינים לשמור על קשר זה עם זה במהלך טיפוס הרים מאתגר, לחיילים בפעולות צבאיות או לשוטרים בעבודות שטח.
 • מכשירי קשר ימיים – מכשירים אלה יכולים להתאים לצוות העובד בים הפתוח – כדוגמת צוות של ימאים, מדריכי קיאקים או מצילים. בניגוד למכשירים הסלולריים שאינם עמידים בפני מים, מכשיר קשר ימי עמיד הן בפני מים מתוקים והן בפני מים מלוחים.
 • מכשירי קשר אוויריים – מכשירים אלה מתאימים לטייסים צבאיים וטייסים פרטיים. הם מאפשרים לצוות לשמור על קשר ביעילות וללא תקלות ובתנאים קיצוניים – תנאי לילה (במכשירים מותקנת תאורת לד) וכן בתנאים שבהם המטוס מגיע למהירויות גבוהות במיוחד.

 

לא רק למטרות עבודה

מכשיר קשר ידוע בתרומתו הרבה לצוותים מקצועיים כמו צוותי הצלה או עובדי שטח. עם זאת, ניתן לשכור מכשירי קשר גם למטרות משחק. מכשירי הקשר משמשים את המפעילים המקצועיים המארגנים אטרקציות לילדים כמו "חפש את המטמון", ואף אטרקציות לכל המשפחה כמו פיינטבול. השימוש במכשירים מיוחדים אלה מעניק למשתתפים את התחושה שהם נמצאים בסרט מתח או בפעולת הצלה, ובכך מעצים את החוויה – בין אם מדובר בערב גיבוש לכל אנשי הצוות, ובין אם מדובר בפעילות לקראת בת מצווה.

 

מכשירי קשר

 

מכשיר קשר הינו אמצעי קצה ליצירת קשר בין צד א' לצד ב'. לרוב עושים שימוש בכמות משתמשים רבה המקושרים לרשת קשר אחת. עולם מכשירי הקשר מתחלק למספר תחומים: החל מקשר יבשתי, קשר ימי, קשר אווירי ועד קשר יבשתי – אווירי. כמו כן, משפחות המכשירים כוללות את המכשיר הנישא, המכשיר הנייד (MOBILE), המכשיר המוטס והמכשיר הנייח. נדגיש כי לכל מכשיר יש את התכונות שלו הכוללות תחום התדרים, עמידות למים ואבק, עמידות לתנאים קיצוניים, טמפרטורות קיצוניות ועוד. את התכונות יש לבחון במפרט הטכני של המכשיר המופץ על ידי היצרן.

מעוניינים גם אתם במכשירי קשר? חברת "ארומיד" משווקת, תומכת, מתחזקת את מכשיר הקשר מהיצרנים המובילים בעולם ובכללם " KENWOOD", "ARROTOP" ו-"EXCERA". כדי שגם אתם תוכלו להפעיל את המכשירים המתקדמים ביותר כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם חברת "ארומיד". חברה זו היא מהמובילות בארץ בתחום פתרונות הקשר והתקשוב.

 

מכשיר קשר העומד בדרישות הלקוח

קשר הרדיו מוגדר כ"תנאי לביצוע" של כל משימה מבצעית. קשר הרדיו משמש כקשר העיקרי לדיבור ובמערכות הדיגיטליות המתקדמות מהווה גם מצע להעברת נתונים ואיכונים במערכות השו"ב (השליטה והבקרה) והוא המאפשר את השליטה של המפקדים ומנהלים באירוע.

 

המהפכה הדיגיטלית ופיתוח יחידות קצה מתקדמות, הפכה את קשר הרדיו ל"מכונת" קשר מתקדמת שמאפשרת למשתמש המבצעי יכולות פיקוד ושליטה חוצות גבולות, כאשר לצדו משולבות מערכות שו"ב (שליטה ובקרה) ומערכות טלפוניה תאית כקשר משני. כיום ישנן מערכות רדיו המאפשרות לנצל את היתרונות המבצעיים של קשר רדיו ביחד עם יכולות שליטה ובקרה, תוך כדי חיבור וקישור בין מערכות עיקריות למשניות (טלפוניה) ובתוך כך גם מערכות קשר רדיו על גבי תקשורת תאית  (המערכות שמחליפות את ה"מירס" שמפנה את מקומו השנה), ה- (POC )  PTT OVER  CELLULAR ומערכות ROIP ((RADIO OVER IP.   

בבואנו לבחור מערכת קשר רדיו  חשוב שנהיה בקיאים איזה סוגי קשר הרדיו קיימים ומה                      "חליפת הקשר" המתאימה ביותר עבור הארגון שלי.

קשר הרדיו מתחלק לשלוש משפחות עיקריות :

 •  קשר אנלוגי
 •  קשר רדיו דיגיטלי (DMR)
 • קשר רדיו דיגיטלי לעולם הביטחוני וה -Public Safety

כאשר מדובר בבחירת ציוד תקשורת מקצועי, יש קודם כל צורך להעמיק בהתאמת המערכת ובבחירת פרוטוקול. כיום, ישנם שלושה סטנדרטים בינלאומיים עיקריים עבור תקשורת אלחוטית דיגיטלית: NXDN, DMR (Digital Mobile Radio) ו-P25.

הארגונים להם מתאים קשר אנלוגי הינם אלו שנדרש בהם קשר נקודה לנקודה (מפלס אחד) בטווחים קצרים וללא נקודות כשל אפשריות כדוגמת מיסוכים (תבליט ותכסית), עומק ויכולת חדירות (קומות, מרתפים, חניות, בטון, זכוכיות) תוך מימוש הצורך לשימוש בקשר PTT (PUSH TO TALK) בסיסי.

עבור כל ארגון אשר משתמש במערכת רדיו אנלוגית בפעילות היומיומית שלו, המעבר לעולם הדיגיטלי הוא הבלתי נמנע הן בהיבט הספקטראלי (ניצול התדרים שהינם משאב מוגבל) והן בהיבט תכונות המערכת והיישומים שהיא מציעה. מכשירי רדיו דיגיטליים מציעים בדרך כלל כיסוי טוב יותר מאשר אנלוגי. ההסבר לכך נעוץ באפנון (הלבשת תדר שמע על תדר רדיו) – הגל בקשר הדיגיטלי במקום לדעוך כאשר עוצמת האות יורדת, שומר על איכות השמע עד לקצה שטח הכיסוי – כאשר הקול נשמע ברור יותר בשל עיבוד אותות דיגיטלי ונקי רעשי רקע. ניתן לצפות לשיפורים בקיבולת באמצעות טכנולוגיות FDMA  או TDMA, וכן מתאפשרת אבטחת מידע טובה יותר. משתמשים יכולים גם לצפות לפונקציונליות מתקדמת כגון יישומים מבוססי מיקום (GPS) והודעות כתובות ((SMS. עם זאת, חשוב להבין את ההבדלים בין הפרוטוקולים הדיגיטליים לפני ביצוע הבחירה.

השוק של עולם הדיגיטלי מוצף בסטנדרטים מרובים. על מנת לבצע הסדרה ותקינה הוקם בג'נבה גוף של האו"ם הקרוי "ארגון הקשר הבין-לאומי" –  Union   I.T.U. = International Telecommunication

זהו הגוף הרשמי שמטפל ומעביר את המלצותיו למדינות השונות בתחום הקשר. גוף זה הגדיר מספר תקנים למערכות רדיו המשמשות את ביטחון הציבור כשהעיקריות הן APCO25  (בשימוש בישראל במערכות מערכות "ניצן" של משטרת ישראל ו"ברק כתום "של פקע"ר),)  TETRA  בישראל כמעט לא בשימוש ) ו- / NEXEDGE NXDN(מערכת קשר רדיו למגזר הביטחוני לרבות יחידות המיוחדות, שירות בתי הסוהר ויחידות ביטחון).

שאר התקנים (DMR לדוגמה) לא הוגדרו כתקנים לעולם הביטחוני אלא לעולם האזרחי/ החובבני בלבד.

 

לפנות אל המומחים בתחום מכשירי קשר

בבואכם לחפש אחר חברה זו ולרכוש ממנה את מכשירי הקשר הדרושים, עליכם לוודא מספר דגשים משמעותיים. נבדוק את חלקם כעת:

 • ראשית כל, על החברה להיות בעלת רישיון סחר לקשר רדיו ממשרד התקשורת.
 • על עובדי החברה להחזיק בניסיון הדרוש , להיות מוסמכים על ידי היצרנים השונים.
 • לחברה נדרש שיהיה מערך טכני רחב לרבות מעבדה עם צב"ד (ציוד בדיקה) וחלפים מקוריים.
 • מכשירים איכותיים.
 • אחריות ושירות לאורך זמן.

 

כדי לקבל את המענה המקיף, המקצועי והאיכותי ביותר בתחום, אתם מוזמנים לפנות אל חברת "ארומיד". חברה הינה מהמובילות בארץ בתחום הקשר והתקשוב. כמו כן, היא מספקת מגוון רחב של פתרונות תקשוב בהתאם לצרכי הלקוח ודרישותיו – החל מביצוע התאמות, הטמעות, תכנון ואינטגרציה וכן הלאה. כמו כן, חברת "ארומיד" הינה בעלת תקן איכות 2015 ISO 9001- ותו תקן של איחוד העסקים ההוגנים. כמו כן, ערכיה של החברה מתבססים על חדשנות, מקצועיות, מוכוונות לקוח, יושר ויושרה ושותפות. לצד כל זאת, חברת "ארומיד" מחזיקה רישיון מטעם משרד התקשורת לסחר בקשר רדיו ומשמשת כמפעיל  PTT OVER CELLULAR ואינה משתמשת ברישיון של חברות אחרות כספק משני.

מכשיר קשר צבאי

מכשיר קשר צבאי

מחפשים מכשיר קשר צבאי לצורך התפקיד שאתם ממלאים? מעוניינים לוודא כי הוא אכן עומד במלוא דרישותיכם? העולם הצבאי עושה שימוש במכשיר קשר עם עמידות לתנאי שטח קשים ביותר בתחומי ספקטרום התדרים השונים:

 • תדרי VHF התג"מ
 • תדריHF הת"ג, חד פס והעוצמה גבוהה
 • תדרי ה-UHF לשימוש קרקע -קרקע וקרקע-אויר

להבדיל מעולם הקשר האזרחי, עולם הקשר הצבאי דורש מקצוענות, ניסיון, יכולות, התאמת המכשיר למשימה ויכולת עיסוק בתחום ייחודי זה. תחום עיסוק זה דורש התאמת מערכת הקשר למשימות – כאשר חברת "ארומיד" היא הכתובת לכך. החברה מבצעת תכנון והתאמה בין מערכת הקשר למשימות הנדרשות תוך ניתוח תוואי שטח, תכסית ותבליט. לחברת "ארומיד" צוותי תכנון עתירי ניסיון בהובלת פרויקטים בארץ ובעולם. בהתאם, אם אתה מוביל פרויקט ומחפש חברה שתוביל עבורך את התחום, תבצע אינטגרציה לכלל המערכות ותהווה עבורך מקור ידע עמוק, גב לוגיסטי וטכני, יכולת מתן מענה של הטמעה והדרכה – חברת "ארומיד" היא הכתובת! החברה מחזיקה בניסיון של עשרות שנים בתחום עיסוק זה ומשמשת בתור כספקית המורשת של מגוון גופי ביטחון – כמו גם כספקית קשר רדיו טקטי בפרויקטים בארץ ובעולם.

 

מכשיר קשר צבאי: לרכוש מוצר מתקדם

לאורך השנים האחרונות, תחום אמצעי הקשר הולך ומתפתח כאשר סוגים רבים ושונים של פתרונות אלו משמשים ארגונים שונים. החל ממכשיר קשר צבאי, פתרונות תקשוב המיועדים לביטחון המדינה וכן הלאה – במסגרת תפקידים אלו נהוג להשתמש במכשירים מתקדמים ומקצועיים ביותר. משרתים בתפקיד משמעותי בצבא? מבצעים תפקיד מודיעיני וזקוקים למכשיר קשר? כעת, כדי לחפש אחר המכשיר הרלוונטי ביותר עבורכם, יש לחפש אחר מקצועית ולדון איתה על מספר היבטים מרכזיים:

 • על החברה המספקת לכם את מכשירי הקשר להחזיק ברישיון של משרד התקשורת.
 • במקרים בהם נוצרות תקלות כאלו או אחרות, על צוות עובדי החברה לספק את השירותים המקצועיים ביותר. כך, תוכלו לחזור לשגרת עבודה במהרה.
 • חשוב שתהיה קליטה איכותית לצורך העברת מסרים ממגוון מקומות ברחבי הארץ.
 • כמו כן, על המכשיר לענות על הצרכים השונים שלכם במסגרת עבודתכם. בין אם מדובר ביכולת לבצע שיחת וועידה, להעביר הודעות לכמויות גדולות של אנשים או שמא להנמיך את הווליום, על פונקציות אלו ואחרות לסייע לכם לנהל את עבודתכם על הצד הטוב ביותר.

נדגיש כי על החברה להשתמש בדגמים המוכרים והאמינים כמו גם כמו לפעול בהתאם לתקנים המחמירים ביותר.

 

שירותים מקיפים ומתקדמים

בכל הנוגע לפתרונות תקשוב, אין מקום לפחות מאיכות. בהתאם, כדי לרכוש או לשכור מכשירי קשר איכותיים ומתקדמים, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם חברת "ארומיד". חברה זו מחזיקה בצוות עובדים מנוסה, מיומן ובעל הכשרה מקיפה. כמו כן, חברה זו מציעה שירותים רבים אחרים כדוגמת ניהול אסטרטגיה צבאית ועוד.

כמו כן, נדגיש כי חברת "ארומיד" הינה מהמובילות בישראל ובעולם בתחום עיסוקה, ואף אמונה על מענה טכני ולוגיסטי לשנים רבות. לחברה ניסיון עשיר באינטגרציה ובמבצוע מערכות פרויקטים עולמיים. היתרון היחסי של החברה הוא בניסיון הרב המאפשר תכנון מתאים של הצרכים המבצעיים לתוכנית הקשר ובאיכות המוצר המסופק הנותן מענה לשנים רבות.

פתרונות קשר אלחוטי מתקדמים

גלו את מגוון פתרונות התקשורת שחברתנו מספקתקידום אתרים בגוגל בניית אתרים