אצלנו תמצאו את פתרונות התקשוב והתקשורת היעילים ביותר
רחוב משה אביב 10 , אור יהודה

מעוניינים במידע נוסף? השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  ROIP - RADIO OVER IP

  רשימת מוצרים

  roip הינה מערכת המאפשרת את הרחבת מוטל השליטה של קשר הרדיו. וזאת, על ידי שימוש ברשתות נתונים גלובליות או פרטיות. מעבר לכך, נדגיש כי מערכת זאת מאפשרת לנתב קשר רדיו על גבי "ענן רשת" תחת עמדת ניהול מתקדמת ואבטחת מידע מתאימה. כך, באמצעות מערכת זאת, ניתן לתת מענה רדיו בכל מקום בעולם מכל מקום בעולם.

  מערכת ה- roip של חברת "ארומיד" הינה תוצאה של פיתוח מתקדם; פיתוח המשלב יחידות קצה מתקדמות, מערכת ניהול חכמה, אבטחת מידע מתאימה ללקוח ויישום ייחודי. מעוניינים לקבל ייעוץ , הכוונה והתאמת המערכת המתאימה לכם? כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל חברת "ארומיד".

  חברת "ארומיד" הינה החברה המובילה בתחום ומערכות ה ROIP שלה נפוצות אצל לקוחות גדולים ומשמעותיים ברחבי העולם. המערכת מוכחת עם ניסיון מבצעי עשיר ומתאימה עצמה לדרישות הלקוח בתחום.

   

  roip: להעביר את המידע ליעד

  לאורך העשורים האחרונים, מערכות התקשורת והקשר, בדגש על העולם הרשתי, עברו מהפכה. למעשה, הפיתוחים הטכנולוגיים החדשניים הקלו משמעותית על מגוון משימות ופעולות יום-יומיות ואפשרו מערכות קשר "חוצות גבולות ". אחת הדוגמאות הבולטות לכך היא מערכת ה- roip של חברת "ארומיד".

  מערכת roip, או בשמה המלא: radio over internet protocol מאפשרת לבצע שימוש ב"ענן תקשורת " (CLOUD) בתווך לקשר רדיו. "ענן" זה מותאם לצורכי הלקוח בהתאם לדרישות אבטחת המידע והיתירות הנדרשת על ידו.

  לשם כך, יש לקחת את הצעד הראשון והמשמעותי ביותר, ולפנות אל חברה המתמחה בכך; מומחים המחזיקים בהכשרה, ברקע ובניסיון  המבצעי המוכח בתחום הם אלו שיש לפנות אליהם כשאתה מחפש מערכת מסוג זה.

   

  לעמוד בסטנדרט איכות עם מערכות roip מתקדמות

  זקוקים לשירותי אינטגרציה של מערכות קשר? מבקשים ייעוץ בכל הנוגע אל פרויקט אבטחה וקשר בארץ? ברצונכם לקבל תמיכה טכנית או לשכור מכשירי קשר? עומדת בפניכם כתובת אחת ויחידה: חברת ארומיד. חברה זו מחזיקה בניסיון של עשרות שנים בתחום פתרונות הקשר, התקשורת והתקשוב.

  קבוצת "ארומיד" הינה חברה וותיקה ומובילה בתחום הקשר והתקשוב – ואף מספקת מגוון רחב של פתרונות תקשוב בהתאם לצרכי הדורש המבצעי. מעבר לכך, היא מבצעת התאמות, הטמעות, תכנון ואינטגרציה. וזאת, תוך שותפות ארוכת טווח וליווי מתמשך. כמו כן, נדגיש כי קבוצת "ארומיד" הינה בעלת תקן איכות 2015 ISO 9001- ותו תקן של איחוד העסקים ההוגנים, והיא אף משמשת בתור ספקית מורשת למשרד הביטחון – מנה"ר, משרדי הממשלה, התעשיות הביטחוניות, צה"ל, שב"ס וארגונים גדולים אחרים. חלק בלתי נפרד מערכי החברה מתבסס על חדשנות, מקצועיות, מוככונות לקוח, יושר ויושרה כמו גם שותפות.

  קידום אתרים בגוגל בניית אתרים