אצלנו תמצאו את פתרונות התקשוב והתקשורת היעילים ביותר
רחוב משה אביב 10 , אור יהודה

מעוניינים במידע נוסף? השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  תקשורת לווינית VSAT

  במאה ה -21, תקשורת לווינית מאפשרת קשר חוצה גבולות, מהיר באופן יחסי להקמה ויעיל. למעשה, מערכות הקשר הלווייניות הפכו למערכות משמעותיות במערכים הביטחוניים, הצבאיים והאזרחיים כאחד. אין ספק, יעילותה של התקשורת הלווינית היא רבה. בזכותה, כוחות ההצלה, חיילים כמו גם צוותים מקצועיים אחרים יכולים ליצור קשר מבלי להיות תלויים במגבלה של טווח, מיקום גאוגרפי ובשטחים קשים.  כל זאת, תוך תפעול הטרמינלים של הלווינים ביעילות במגוון תחומי תדרים. זקוקים לפתרונות תקשורת מתקדמים?  מתעניינים בשירותי אינטגרציה בארץ או בחו"ל? לחברת "ארומיד" מגוון רחב של טרמינלים לווייניים במגוון תחומי התדרים, הגדלים והתצורות. כמו כן, לחברה מענה לתקש"ל – תקשורת לווינית ניידת בתנועה.

  תקשורת לווינית והשינוי שהביאה לחיינו

  כולנו משתמשים באמצעי תקשורת שונים – לרבות טלוויזיה, אינטרנט, טלפונים ניידים, רדיו. אנו מקבלים כמובן מאליו צפייה באירועים שונים המתרחשים בכל מקום על פני כדור הארץ ובזמן אמת. אבל כיצד מגיע השידור מכל מקום לכל מקום? האם תמיד הייתה אפשרות להעביר אירועים לכל צופה טלוויזיה בעולם בקלות ובמהירות? מה תפקידם של לווייני התקשורת בחיי היום יום של כולנו? ראשית, יש לדעת – לוויין התקשורת הראשון שוגר לחלל בשנת 1960. עד אז, לא התאפשר שידור ישיר של אירועים שונים מעבר לטווח מסוים – בין אנטנות ותחנות ממסר שהעבירו את השידור ממקום למקום. לווייני תקשורת הפכו את העולם ל"כפר גלובלי" – ניתן לצפות באירועים שונים לרבות תחרויות ספורט, אירועי חדשות ועוד – מכל מקום, בכל מקום ובזמן אמת.

  המציאות בה אנו חיים הינה מתקדמת ביותר. למעשה, לאור השדרוגים והפתרונות הטכנולוגיים השונים, קשה לדמיין כיצד ניהלנו את חיינו בעבר. כלומר, לאורך השנים האחרונות יש ביכולותינו ליהנות ממגוון פעולות ומוצרים שפעם לא יכולנו לדמיין או לחלום עליהם. החל משימוש במכשירי קשר, תפעול חדרי שליטה ובקרה וכן הלאה, באמצעות תקשורת לווינית, יש באפשרות כוחות ההצלה והביטחון השונים לבצע את עבודתם בהצלחה וביעילות.

  השירותים העומדים לרשותנו בזכות התקשורת הלווינית הולכים ומתרחבים. כלומר, בהתאם למסלולים סביב כדור הארץ שמבצע הלווין הוא מהווה תחנת ממסר. הלווין מאפשר לנו לבצע שיחות טלפון, העברת מערכות מחשוב ונתונים, חוזי, שמע ועוד.

  הטרמינלים על הקרקע הם המשדרים/מקלטים המאפשרים את הקשר עם הלווין ואיכותם והתכונות שלהם הם אלו שיקבעו את איכות וטיב הקשר והמערכות שניתן להעביר דרכם.

  לפנות אל חברת "ארומיד"

  התקשורת הלווינית של ימינו עברה מגון שינויים בעשורים האחרונים, כאשר כמות המידע אותה אנו יכולים להעביר ולקבל גדלה משמעותית. בין אם היא מיועדת להיבטים אזרחיים או צבאיים, במקרים בהם הנכם זקוקים לסיוע כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל חברת "ארומיד". לחברה זו מענה של טרמינלים ניידים VSAT , בתחומי התדרים השונים. כמו כן, שירות זה מאפשר יכולות נשיאה על גב, על רכב ואפילו תקש"ל – תקשורת לוויינית בתנועה.

  קבוצת "ארומיד" הינה חברה וותיקה ומובילה – בארץ ובעולם – בתחום הקשר והתקשוב, מספקת מגוון רחב של פתרונות תקשוב בהתאם לצרכי הלקוח – החל מצרכים מבצעיים, התאמות, הטמעות, תכנון ואינטגרציה – לצד שותפות ארוכת טווח וליווי מתמשך. כמו כן, קבוצת "ארומיד" הינה ספקית מורשת למשרד הביטחון – מנה"ר, משרדי הממשלה, התעשיות הביטחוניות, צה"ל, שב"ס וארגונים גדולים אחרים.

  קידום אתרים בגוגל בניית אתרים