אצלנו תמצאו את פתרונות התקשוב והתקשורת היעילים ביותר

מעוניינים במידע נוסף? השאירו פרטים ונחזור בהקדם

השכרת מכשירי קשר

מחלקת השכרות של חברת "ארומיד" מספקת השכרת מכשירי קשר רדיו אנלוגיים ודיגיטליים על פי צרכי הלקוח , במחירים אטרקטיביים ובאספקה מהירה.

"ארומיד" מספקת שירותי השכרה של מכשירי קשר נישאים (בהספק של עד 5W )ונייחים (25W-50W), ממסרים , קשר ימי , פתרונות קשר ותקשוב שונים , ROIP , קשר לקבוצות רכיבה , מטיילים ואביזרים נלווים .

המכשירים המסופקים להשכרה הינם מכשירים ברמה הגבוהה ביותר, מבית היוצר של החברות , בכשירות טכנית גבוהה ובתמיכה מקצועית של אנשי החברה .

בעת פנייתך נבחר עבורך את סוג המכשיר המתאים לך ביותר ליעוד ולתקציב , לפי סוג הפעילות, כמו כן נתאים ונספק לך את האביזרים הנלווים.

"ארומיד" שמה דגש רב על איכות הציוד המושכר וכן על יצירת תהליך פשוט ביותר של מסירה וקבלת ציוד מול לקוחותיה.

נשמח לקבל את פנייתך.

 

ברוך אריאל-לי

מנהל מחלקת השכרות

מספר פלאפון: 050-3005347

מספר טלפון: 03-6247080

כתובת דואר אלקטרוני: rent@arrowmid.com

לחץ כאן ליצירת קשר

אנו מתחייבים למחירים אטרקטיביים וגמישות מקצועית על פי צרכי הלקוח

מכשיר קשר נישא 5W – החל מ 7 ש"ח ליום!

אם אתם מחפשים מקום אמין ואיכותי המספק שירותי השכרת מכשירי קשר, הצוות של קבוצת ארומיד בע"מ ישמח להתאים עבורכם את משכירי הקשר האיכותיים ביותר. הקבוצה מציעה מגוון רחב של שירותים הכוללים לא רק מכשירי קשר להשכרה ולמכירה, אלא גם טכנולוגיות לאנשי צבא ולשירותי הביטחון, מערכות אבטחה (מערכות לאבטחה ימית, מערכות הגנה לגבולות הארץ) או שירותי תקשורת לוויינית.

השכרת מכשירי קשר – למי היא מתאימה?

השכרה של מכשירי הקשר מתאימה למגוון רחב של בעלי מקצוע אשר צריכים לשמור על קשר תמידי עם שותפיהם למשימה או לפעולה. אלה כמה מהנפוצים שבהם:

  • צוותי חילוץ והצלה – צוותים אלה פועלים רבות בשטחים פתוחים שבהם אין קליטה סלולרית. בזכות המכשירים יכול כל אדם לדעת על מיקומו של חברו בכל רגע נתון, ולקרוא לתגבורת כאשר פעולת החילוץ הולכת ומסתבכת.
  • צבא – החיילים יוצאים לפעולות רבות ומורכבות במהלך שירותם. כדי להקל על הקשר בין הפלוגות והמפקדים, מספקת חברה מקצועית מכשירי קשר המעניקים לאנשי הצבא את היכולת לתקשר עם חבריהם בכל רגע נתון. מכשירי הקשר יכולים להתאים לשימוש באוויר, ביבשה ובים.
  • מצילים ימיים – המצילים זקוקים לשירותי השכרת מכשירי קשר כאשר הם יוצאים לפעולת הצלה ימית בים. המכשירים המיוחדים עמידים בפני מים ומאפשרים למצילים לדווח על אדם תובע הזקוק לעזרה או לקרוא למחלצים נוספים בעת הצורך.
  • מכשירים למשחקים – חברות המפעילות אטרקציות ופעילויות לילדים משתמשות במכשירי קשר אלחוטיים ליצירת אווירת משחק מיוחדת. המדריכים נושאים את מכשירי הקשר שלהם ומדברים זה עם זה במהלך משחקי "חפש את המטמון", משחקיים מאתגרים או תחרויות פיינטבול.

למצוא חברה המשכירה מכשירים

השכרת מכשירי קשר צריכה להיעשות על ידי חברה מקצועית ואמינה. גם כאשר מדובר במשחקים חובבניים, חשוב שמכשירי הקשר יהיו מקצועיים ואיכותיים ולא ינתקו במהלך השיחה. משום כך, מומלץ להקדיש זמן ומחשבה ולחפש באינטרנט את החברה המתאימה. ניתן לקרוא תגובות והמלצות, ואף להיעזר בחברים בפייסבוק, כדי להגיע בסופו של דבר להחלטה הנכונה. כמו כן, מומלץ לבקש מהחברה אישורים המתירים לה לעסוק בתחום ולוודא כי היא עומדת בתקנים הנכונים, בייחוד אם מדובר במכשירים המיועדים למטרות צבאיות.

פתרונות קשר אלחוטי מתקדמים

גלו את מגוון פתרונות התקשורת שחברתנו מספקתקידום אתרים בגוגל בניית אתרים